سبک زندگی اسلامی

زندگی به سبکی که احساس سبکی و رضایت در پی داشته باشد. زندگی برای دوست

سبک زندگی اسلامی

زندگی به سبکی که احساس سبکی و رضایت در پی داشته باشد. زندگی برای دوست

در این دنیا، یک بار بیشتر زندگی نخواهیم کرد و عجیب این که یک زندگی ابدی برایمان تدارک دیده اند بر مبنای همین چند صباح دنیا. اگر این عمر کوتاه 50-60 ساله را به بهترین وجه زندگی نکنیم، تا ابد حسرت خواهیم خورد.
در این وبلاگ، سبک زندگی ای را بررسی خواهیم کرد که ما را سبک کند و روحمان را به پرواز درآورد. سبک زندگی اسلامی؛ سبک زندگی مولایمان امیرالمومنین و اولاد طاهرینش؛ سبک زندگی فاطمی.
ilife یعنی islamic life style یعنی سبک زندگی اسلامی

۱ مطلب در آذر ۱۳۹۳ ثبت شده است

جایگزین وایبر و واتس اپ اسرائیلی، تلگرام و هایک و ساینا - Alternatives for Viber and Whats App, Telegram, Hike and Synaحقایقی در باب وایبر و واتس اپ: هر دو اسرائیلی اند و مدیر وایبر از افسران سابق موساد است. وایبر پیامهای کاربران را تا 30 ماه در سرورهایش ذخیره می کند. موقعیت جغرافیایی کاربران را ذخیره می کند. 11% جمعیت وایبر، ایرانی اند! با حجم زیاد کاربران ایرانی اش، نقاط ضعف و قوت جامعه ایرانی را به خوبی می فهمد. هر کلیک در وایبر 4 تا 20 سنت ارزش گذاری شده است و الان وایبر از بنگاههای بزرگ اقتصادی اسرائیل است. موارد مشابهی برای واتس اپ هم برقرار است.

جایگزینهای وایبر و واتساپ

تلگرام: نرم افزار روسی که شعارش احترام به حریم خصوصی کاربران است، از نظر امنیتی از واتس اپ و وایبر بهتر است، امکان ارسال هر نوع فایلی تا حجم ۱ گیگابایت را می دهد، برای تمام سیستم عاملها هست، رابط تحت وب دارد و … http://telegram.org/dl

پی نوشت مهم: باخبر شدیم که تلگرام هم بی مشکل نیست. از طرفی برنامه‌های پیام رسان ایرانی بیسفون و ساینا به تازگی فعال شده اند؛ از این رو از همه دوستان دعوت می کنم به بیسفون و ساینا مهاجرت کنند.

هایک: نرم افزار هندی که هیچ فایلی روی سرورش ذخیره نمی کند و مانند تلگرام هر نوع فایلی را می توان فرستاد. استیکرهای جذاب و امکان ایجاد گفتگوی مخفی و تغییر پس زمینه گفتگوها از خصوصیات ویژه هایک است. http://get.hike.in
پیشنهاد:
خوب است تنها مرگ بر اسرائیل نگوییم و در عمل گامی برداریم و به جای وایبر و واتس اپ از بیسفون یا ساینا استفاده کنیم

منبع: اندیشه بر خط
برخی پیوندهای مرتبط:
http://www.afsaran.ir/link/759509
http://www.afsaran.ir/link/744895
  • بی قرار